Spřízněni jménem aneb Příběh značky Hnilo & Přehnil

 

    Po více než dvacetileté přestávce jsme se my dva, Petrové obdaření neobvyklými příjmeními, opět setkali. Intenzivně jsme vzpomínali na devadesátá léta – mj. na Deep Sweden, Dunaj, společné přátele a mnoho dalšího. Takto jsme narazili i na spisovatele Jaroslava Haška, jehož dílo máme oba rádi již od dětství, a naše společné zájmy a vzájemný dialog daly vzniknout nápadům, ze kterých se pak staly graficky zpracované motivy z našich oblíbených Haškových děl.

    Od šedesátých let 20. století je to, co kdo nosí natištěné na tričku, výrazem jeho osobnosti, osobní svobody a názoru. Usoudili jsme, že pokud jde o Jaroslava Haška, kouzlo omezené série drobných literárních perel bude kromě nás chtít hrdě nosit na prsou nejeden jeho čtenář i nejedna jeho obdivovatelka. Proto jsme vybrali kvalitní materiály a potiskli je Haškovými texty; Přehnil dodal grafickou zručnost a produkční znalosti, Hnilo texty děl a praktické připomínky všeho druhu - a vznikla Omezená série textů „Recept na Haškův grog“ a „Opice skákaly od případu k případu“. Jsou sítotiskem naneseny na 100% bavlněných tričkách velikostí L, XL, XXL a XXXL a připraveny, aby z Vašich hrudí bavily a těšily Vás i Vaše okolí. Výsledek je naprosto originální, nezaměnitelný a důstojný odkazu slavného českého spisovatele.

Představa, jak majitel trička s Haškovým motivem vyzývá své okolí: „Přečtěte si mě“, nás oba naplnila radostí. 

Přejeme Vám, aby stejný pocit vyvolávala i ve Vás!

 

Vaši Petr Hnilo & Petr Přehnil

Radost zajištěna, omyl vyloučen.

 

OBJEDNÁVKY

 

Objednávky exklusivně vyřizuje naše spřízněná duše s kontaktními údaji:

e-mail:    haskovatrika@email.cz  , 

telefon 736 678 399.

Po zaslání objednávky vyčkejte doručení faktury, po její úhradě se těšte na tričko.

Do objednávky prosím uveďte motiv trička (Recept, Opice), barvu a potřebnou velikost,

jméno a příjmení objednavatele, e-mail a dodací poštovní adresu, případně telefon.

Cena 398,- Kč, poštovné a balné 99,- Kč.

Zasíláme do týdne Českou poštou po připsání částky na účet, platba pouze proforma fakturou. Cena platí při dodání do ČR.