Fox Linder: K pět&dvaceti | výstřižky paměti 8914

V limitovaném prvním vydání  Vařím s láskou® vydalo knihu, které jsme pomohli na svět a jejíž distribucí ke čtenářům jsme pověřeni. Kniha není o vaření - přesto by neměla ve Vaší knihovně chybět!       

Autor, českým čtenářům dosud neznámý, míchá vážné s banálním do koktejlu, zjednodušující formou připomínajícího hospodské hovory pamětníků uplynulých 25 let, avšak s vědeckou přesností konkrétních podrobností dějinně zcela bezvýznamných událostí, které společně tvoří historii. "Honem, než to zapomenem´" říká autor závěrem svého textu na obalu: právě historické kuriozity, ze kterých se mozaika historie teprve složí dohromady, jsou zde podány jako zaslechnuté, viděné nebo jinak sdílené informace, kterých jsme byli všichni svědky. Evropský přesah černého humoru činí z knihy lahůdku pro sarkastické cyniky i další veřejnost; kniha plná skvělých replik!

UKÁZKA Z KNIHY:

Bilbliofilský náklad | CENA 195,- Kč | Objednávky výlučně zde, e-mail: VillaSlunicko@volny.cz

Jak objednávat?

        Knihy objednávejte e-mailem, včetně uvedení Vaší adresy. Pište na adresu VillaSlunicko@volny.cz

Platit můžete předem na účet, jehož číslo Vám zašleme po převzetí objednávky nebo při převzetí zboží na dobírku. Zboží zasíláme Českou poštou do pěti dnů po potvrzení Vaší objednávky. Při platbě bankovním převodem Vám objednávku odešleme, jakmile bude částka připsána na náš účet. Dohodnout lze i osobní předání v Brně, které je zdarma.

 

Dodací podmínky, poštovné a balné

Hodnota objednávky

Platba převodem na účet

Platba dobírkou

do 400,- Kč

75,- Kč

95,- Kč

nad 400,- Kč

85,- Kč

105,- Kč

Osobní převzetí v Brně

ZDARMA